Jesteś tutaj

Dzieci

Logos Toruń dzieci angielski_0.jpgNauka języków przez zabawę

Wiemy, że nauka języków obcych w okresie dziecięcym ma ogromny wpływ na rozwój. Ucząc najmłodszych stawiamy na: gry językowe, zajęcia aktywizujące, integrację i teatr, radosną atmosferę i wysoką jakość. Przy okazji zabawy subtelnie przemycamy wiedzę, aby dzieci z powodzeniem nabrały wprawy w czytaniu i pisaniu w języku obcym. Poprzez wspólną integrację proces nauki języka kierujemy także na przełamywanie barier w mówieniu. Możemy pochwalić się, że w ostatnim czasie 100 % naszych uczniów zdało egzaminy szóstoklasisty z wynikami na poziomie 98% ! Dlatego zastanawiając się nad nauką języków obcych warto nas bliżej poznać. Zachęcamy do skorzystania z  bezpłatnej lekcji próbnej lub rozwiązania testu językowego online. Skontaktujemy się w ciągu 24h.

Jakie mamy standardy nauki języków ?

  • Kursy językowe z elementami animacji i integracji na różnych poziomachkursy dla dzieci
  • Małe grupy max 8 os.
  • Indywidualne spotkania z lektorem
  • Zajęcia z native speakarem
  • Konsultacje z metodykiem
  • W cenie materiały do nauki języka

Dlaczego warto uczyć języków obcych dzieci?

Do 7 roku życia mózg dziecka najszybciej chłonie języki obce, warto wykorzystać ten czas i poprzez zabawę umożliwić dziecku lepszy start.

 

 

Nauka i zabawa ?Logos Toruń dzieci język angielski_0.jpg

Gry językowe umożliwiają dzieciom zdobywanie oraz  powtarzanie słownictwa dzięki świetnej zabawie. Co więcej taka metoda rozwija kreatywność i buduje pewność siebie. W Akademii Języków Obcych Logos nauczyciel jest przewodnikiem i uczestnikiem wydarzeń na lekcji. Subtelnie stawia wyzwania i motywuje, aby nauka języka była przyjemna.  Zajęcia teatralne zachęcają  do współpracy, uczą słownictwa i poprawnej wymowy. Aktywują wyobraźnię dzieci i tworzą przyjacielskie relacje.

 
                                                                                                                                                      

Logos Toruń dzieci hiszpański_0.jpgMetody nauczania:

Kładziemy nacisk na swobodę wypowiedzi, poprawny akcent, słownictwo, przełamywanie barier językowych, dzięki metodzie reagowania (z ang. Total Physical Response).

Ta jakość nauczania wprowadzona zyskała uznanie wśród metodyków dziecięcych. Opiera się na założeniu, że dzieci najefektywniej uczą się poprzez wykonywanie czynności. Nauka poprzez metodę reagowania ciałem opiera się na prostych a zarazem zrozumiałych dla ucznia poleceniach.Polecenie to najpierw wykonuje nauczyciel, a następnie uczeń.

Metoda reagowania aktywizuje obie półkule mózgowe. Lewą odpowiedzialną za język i mowę i prawą odpowiedzialną za ruch fizyczny. Dzięki temu, koncentracja dziecka/ucznia jest nieustannie pobudzana, co znacznie wpływa na efektywność nauki. Podstawowa zasada to: Dzieci uczą się najefektywniej kiedy nie wiedzą, że się uczą!

Dodatkowe atuty:
Bardzo łatwy dojazd do Akademii oraz własny parking. 

 

Polecamy również:
Kursy dla młodzieżyKursy dla dorosłychZajęcia indywidualne | Zajęcia w parach | Oferta dla firm 

Zadzwoń i dowiedz się więcej!